سر خط خبرها

قدردانی فرماندار مهران از مدیران عامل شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو


قاسمی فرماندار مهران در محل سالن جلسات فرمانداری مهران از زحمات مدیران عامل شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو قدردانی نمود .
فرماندار مهران از خدمات انجام گرفته توسط مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب، توزیع برق، آب منطقه ای و آبفار در مهران و پایانه مرزی تقدیر نمود .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مهندس افشین مظاهری مدیرعامل آبفای استان با بیان اینکه فعالیت شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی به نحو شایسته، برنامه ریزی شده است گفت: اعزام تانکر آبرسان و افزایش انتقال آب به پایانه‌ی مرزی مهران، احداث آزمایشگاه سیار آب به مرز مهران بخشی از برنامه های این شرکت در ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی خواهد بود.
فرماندار مهران نیز با تقدیر از خدمات شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو در استان ایلام گفت: خوشبختانه به توجه به نگاه ویژه دولت به استان، امسال همه دستگاه‌های اجرائی و حتی مردم دست به‌دست هم داده اند و شرایطی را به‌وجود آورده‌اند که خدمات‌دهی به زائران کربلای معلی منسجم‌تر و در خور ‌شأن آنها خواهد بود.
قاسمی اضافه کرد: به لحاظ خدمات و امکاناتی که شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو در  استان ایلام در نقطه مرزی مهران اجرا کرده اند نسبت به سال گذشته کاملا متفاوت و بهتر و مطلوب تر شده است که این امر شایسته تقدیر و تشکر است.