سر خط خبرها

کسب رتبه برتر شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی

در ارزیابی عملکرد سال 98 دستگاههای اجرایی استان ایلام در جشنواره شهید رجایی،شرکت آب و فاضلاب ایلام موفق به کسب «رتبه برتر» در بعد صیانت از حقوق شهروندی نظام اداری در میان دستگاههای اجرایی استان شد

در ارزیابی عملکرد سال 98 دستگاههای اجرایی استان ایلام در جشنواره شهید رجایی،شرکت آب و فاضلاب ایلام موفق به کسب «رتبه برتر» در بعد صیانت از حقوق شهروندی نظام اداری در میان دستگاههای اجرایی استان شد

. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ؛ جشنواره شهید رجایی به منظور ارزیابی عملکرد سال ۹۷ دستگاههای اجرایی استان با حضور معاون محترم پارلمانی رئیس جمهور، استاندار ایلام ، معاونین استاندار، مدیران و مسئولان دستگاهای اجرایی استان، در محل سالن اجتماعات اداره کل فنی و حرفه ایی استان ایلام برگزار شد. در این جشنواره شرکت آب و فاضلاب استان ایلام توانست در بین تمامی دستگاههای اجرایی استان در محور صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری حائز رتبه برتر شد.

مهندس مظاهری در حاشیه این مراسم گفت: این جشنواره همه ساله به منظور بزرگداشت شهیدان باهنر و شهید رجایی به صورت ملی و در همه استان ها با هفت محور و ۳۳ شاخص برگزار می شود و پیش از برگزاری آن، شاخص های عمومی و اختصاصی توسط سیستم مرکزی تهیه و در اختیار استان ها قرار داده می‌شود.  

وی کسب این مقام را به کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان تبریک گفت و آن را حاصل برنامه ریزی و تلاش مجموعه خدمتگزار وکارکنان شریف شرکت داست و ابراز امیدواری نمود در آینده نیز شاهد موفقیت های بیشتری در مجموعه باشیم .

مهندس ملکیان معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت نیز در این خصوص گفت: خوشبختانه با توجه به حمایت مدیر عامل محترم شرکت و بررسی نقاط ضعف و قوت در سال گذشته برنامه های بسیار خوبی در سال جاری تدوین و اجرا گردید که حاصل آن را امروز شاهد بودیم و سعی خواهیم کرد که درسال آتی نیز شاهد بهبود عملکرد شرکت باشیم.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب بدنبال افزایش رضایت مندی مشترکین خود با ارائه خدمات شایسته و مطلوب است و در این راستا گامهای مناسبی برداشته شده که نتایج آن را مشاهده نموده ایم که مصداق آن همین کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی می باشد.