سر خط خبرها

تقدیر استاندار ایلام از تلاشها و زحمات مدیر عامل آبفای استان در راستای خدمت به زائران اربعین حسینی

استاندار ایلام از تلاشها و زحمات مدیر عامل آبفای استان در راستای خدمت مطلوب به زائران اربعین حسینی تقدیر نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام در متن پیام تقدیر مهندس سلیمان

استاندار ایلام از تلاشها و زحمات مدیر عامل آبفای استان  در راستای خدمت مطلوب به زائران اربعین حسینی تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام در متن پیام تقدیر مهندس سلیمانی دشتکی بدین شرح است:

جناب آقای مهندس افشین مظاهری

مدیر عامل محترم شرکت آبفای شهری استان

سلام علیکم

بدون تردید عاشورا مظهر بیداری فطرت پاک و خداجوی ملتی است که برای همیشه تاریخ شیوه زندگی کردن با حریت و آزادگی را به عالمیان آموخت و امروز پس از گذشت قرن‌ها این طنین مستمر رهایی بخش در طلیعه تمدن نوین اسلامی و در مراسم جهانی پیاده روی اربعین جوششی طوفانی یافت و حقانیت عاشورا و کربلا را اثبات کرد.

اکنون که با تاییدات الهی و تحت ارشادات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تلاشها و حمایت‌های دولت تدبیر و امید، معاضدت‌های مردم بصیر و آگاه و همکاری موثر و کارآمد همه دستگاه‌ها، نهادها، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، راهپیمایی عظیم و حماسی اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) علیرغم افزایش میلیونی تعداد زائران در استان ایلام و مرز مهران باشکوه، بی‌سابقه و وصف‌ناپذیری برگزار گردید، جای شکرگزاری دارد.

بی‌شک این توفیق بزرگ حاصل تعامل، هماهنگی، هم‌افزایی و برنامه‌ریزی‌های موثر دولت، ستاد اربعین مرکز، ستادهای استانی، دستگاه‌های لشکری و کشوری، رسانه ملی، اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها، موکب‌داران، خادمین و خیرینی است که خالصانه و به نیت تقرب به پروردگار و اظهار ارادت به امام حسین(ع)، خدمت به زائرین را نصب‌العین و وجهه همت خود قرار دادند.

برخود لازم می‌دانم از تلاشها و زحمات بی‌دریغ جنابعالی تقدیر و تشکر بنمایم. ضمناً مراتب قدردانی اینجانب را به همکاران محترم در این زمینه ابلاغ فرمایید. توفیق روزافزون همگان در این راه پرفیض و معنویت و خدمت به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را از درگاه خداوند سبحان خواستارم.

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام

لازم بذکر است استاندار ایلام با ارسال نامه از  آقای یار محمد نساری مدیر اجرایی قرارگاه اربعین وزارت نیرو نیز تقدیر نمود.