سر خط خبرها

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب در دیدار با فرماندار مهران، از آمادگی شرکت آب و فاضلاب برای خدمت رسانی به زائرین خبر داد

مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام در دیدار با فرماندار مهران گفت: امسال هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین آب مورد نیاز زائران حسینی در مرز مهران نداریم. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ای

مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام در دیدار با فرماندار مهران گفت: امسال هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین آب مورد نیاز زائران حسینی در مرز مهران نداریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، در این دیدار مهندس مظاهری گفت: در اربعین امسال پیش بینی‌های لازم انجام شده است تا در زمینه تامین آب مورد نیاز زائران هیچ مشکلی وجود نداشته باشد.

مهندس مظاهری با تشریح اقدامات صورت گرفته  در زمینه زیرساخت های اربعین در مرز مهران تصریح کرد: تمام امکانات و توانایی‌های آبفای استان ایلام بکار گرفته ایم تا بتوانیم خادمان خوبی برای زائران بوده و از اجر معنوی این حرکت عظیم و تاریخی بهره گیریم.

وی افزود: تمام اهداف مجموعه کارمندان و مسئولان شرکت آبفای ایلام سلامت و بهداشت و تامین آب مصرفی برای زائران اربعین حسینی است.

فرماندار مهران نیز با تقدیر از خدمات شرکت آب و فاضلاب گفت: خوشبختانه به توجه به نگاه ویژه دولت به استان، امسال همه دستگاه‌های اجرائی و حتی مردم دست به‌دست هم داده اند و شرایطی را به‌وجود آورده‌اند که خدمات‌دهی به زائران کربلای معلی منسجم‌تر و در خور ‌شأن آنها خواهد بود.

قاسمی اضافه کرد: به لحاظ خدمات و امکاناتی که شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو در  استان ایلام در نقطه مرزی مهران اجرا کرده اند نسبت به سال گذشته کاملا متفاوت و بهتر و مطلوب تر شده است که این امر شایسته تقدیر و تشکر است.