برگزاری جلسه کمیسیون توسعه مدیریت در شرکت آبفای استان ایلام

جلسه کمیسیون توسعه مدیریت با حضور مهندس محرمی راد مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفا کشور و مدیران عامل شرکت آبفای و آبفار استان ، معاونین و جمعی از مدیران و کارشناسان بمنظور تشریح فعالی

جلسه کمیسیون توسعه مدیریت با حضور مهندس محرمی راد مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفا کشور  و مدیران عامل شرکت آبفای و آبفار استان ، معاونین و جمعی از مدیران و کارشناسان بمنظور تشریح فعالیت های شرکت در ایام اربعین حسینی  در محل سالن جلسات شرکت  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مدیرعامل شرکت، ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفا کشور و خدا قوت و خسته نباشی به کارکنان خدوم آب و فاضلاب شهری و روستایی گزارشی از اقدامات مربوط به تکمیل زیر ساختهای اربعین حسینی  و مشکلات پیش رو شرکت ارائه دادند.

مهندس مظاهری با تاکید بر تامین آب بلند مدت شهر مهران بیان داشتند: امسال با اقدامات صورت گرفته  هیچ مشکلی برای تامین آب شرب و مسائل بهداشتی زائران اربعین وجود نخواهد داشت و مانند سال‌های گذشته شرکت آب و فاضلاب در تمام این ایام آماده ارائه خدمات شبانه روزی به زائران عزیز خواهد بود.

مدیر عامل شرکت آبفای استان مهمترین خدمات شرکت آب فاضلاب شهری ایلام در ایام اربعین در مرز مهران،را شامل موارد زیر عنوان کردند: پیگیری و راه‌اندازی چاه‌های شماره 1و 2 اربعین شهرستان مهران، خرید، نصب و راه‌اندازی سامانه کلر زنی به همراه کانکس مربوطه در چاه شماره 1 اربعین، استقرار و راه‌اندازی 2 دستگاه دیزل ژنراتور تولید برق اضطراری در محل چاه شماره 7 و چاه شماره 1 اربعین شهرستان مهران، آماده‌سازی، زیرسازی، بیس و شن‌ریزی محوطه قرارگاه اربعین، تخلیه، نظافت و شستشوی کامل سوله‌های مرکزی قرارگاه اربعین، استقرار و نصب دستگاه‌های بسته‌بندی آب شرب در محل قرارگاه اربعین و ...

وی یادآور شد: تولید آب آشامیدنی بهداشتی و بسته بندی شده در گذرگاه مرزی مهران دایر شد و روزانه تقریبا 60 هزار آب بسته‌بندی شده بین زوار در شهرستان مهران توزیع می‌شود. و همچنین روزانه بیش از 5 میلیون لیتر  آب شرب بهداشتی توسط تانکرهای آبرسان سیار در بین زوار اربعین حسینی در مهران توزیع می گرد

مهندس مظاهری خاطرنشان ساخت: به منظور بررسی و کنترل مستمر آب شرب زائرین اربعین حسینی یک دستگاه آزمایشگاه سیار در منطقه مرزی مهران مستقر است.

 

و همچنین سه اکیپ رفع حوادث و اتفاقات شرکت در پایانه مرزی مهران مستقر و به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و رفع حوادث احتمالی در خصوص آبرسانی به زوار و مواکب، سرویس‌های بهداشتی و پارکینگ ها است.

در ادامه این جلسه، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی و هر یک  معاونین و مدیران  به بیان دیدگاه های و مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند

مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفا کشور نیز در این جلسه ضمن خدا قوت و تشکر از زحمات و تلاش های مجموعه صنعت آب استان، بجهت تامین آب زوار اربعین حسینی(ع) بیان داشتند: پایانه مرزی مهران در ایلام یکی از امن ترین خروجی و دروازه عتبات عالیات در کشور محسوب می شود. و این امر به سبب امنیت در این مرز و درخشش میزبانی برگرفته از عشق به امام حسین (ع) است.

موضوع دیگری که مدیر کل حراست آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برآن تاکید بحث یکپارچی و ادغام شرکت ها آب و فاضلاب شهری و روستای با هدف یکپارچکی در خدمات و کارآمدی بیشتر نیروهای انسانی است  که در  دستور کار وزارت نیرو قرار گرفته است.

وی با تاکید حمایت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از مجموعه صنعت آب استان بر آمادگی وزارت نیرو برای رفع مشکلات  و موانع این شرکت ها مخصوصا در ایام اربعین تاکید نمودند

در ادامه جلسه، فرمانده حوزه بسیج  شهید سلیمی ایلام با مدیر حراست شرکت مهندسی آبفای کشور دیدار و گفتگو کرد و به بررسی برخی مسائل و مشکلات پرداختند. فرمانده حوزه مقاوت شهید سلیمی با ابراز خرسندی از همکاری و تعامل شرکت آب و فاضلاب استان از تلاشهای کارکنان این صنعت بویژه مدیر عامل شرکت قدر دانی بعمل آوردند.