سر خط خبرها

بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام از جابجایی خط انتقال پایانه مرزی مهران

مديرعامل شركت آب و فاضلاب از جابجایی خط انتقال پایانه مرزی مهران بازید نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مدیر عامل شرکت در بازدید از طرح جابجایی خط انتقال پایانه مرزی مه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب از جابجایی خط انتقال پایانه مرزی مهران بازید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، مدیر عامل شرکت در بازدید از طرح جابجایی خط انتقال پایانه مرزی مهران گفت: احداث پل زیرگذر و روگذر جاده پایانه مهران منوط به جابجایی بخشی از خط اصلی انتقال آب شهر بود، لذا این شرکت با تلاش شبانه روزی نسبت به جابجایی خط انتقال بطول  700 متر با قطر 250میلیمتر و از نوع فولادی اقدام نمود.

مهندس مظاهری با بیان اینکه جابجایی خط مذکور از پیچیدگی خاصی برخوردار بود تصریح کرد: در زمان اجرای عملیات فوق تمامی اقدامات و تمهیدات لازم اندیشیده شد، تا این جابجای در کمترین زمان  ممکن انجام شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب  استان ایلام با اشاره به اینکه این شرکت آماده خدمت رسانی به زائران اربعین است یادآور شد: با برنامه ریزی ها و اقداماتی که در سال گذشته و سال جاری به خصوص در اجرای زیرساخت های آب صورت گرفته، تلاش می شود آب  مورد نیاز زوار و تمامی موکب ها، سرویس های بهداشتی و سایر کاربری های موجود در مرز مهران تامین شود و امسال مشکلی در رابطه  با تامین آب زوار اربعین نداریم.