سر خط خبرها

دوره آموزشی مبارزه پولشویی در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام برگزار شد

دوره آموزشی مبارزه با پولشویی با رویکرد صیانت از حقوق شهروندی، سلامت اداری و مفاسد اقتصادی با حضور معاونین، مدیران ستادی و عملیاتی و کارکنان بخش های مالی، ذیحسابی، حسابرس داخلی و سایر همکاران در محل

دوره آموزشی مبارزه با پولشویی با رویکرد صیانت از حقوق شهروندی، سلامت اداری و مفاسد اقتصادی با حضور معاونین، مدیران ستادی و عملیاتی  و کارکنان بخش های مالی، ذیحسابی، حسابرس داخلی و سایر همکاران  در محل سالن جلسات ستاد شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام،  تدریس این دوره با رویکرد صیانت از حقوق شهروندی، سلامت اداری توسط دکتر سعید درویشی و رویکرد مفاسد اقتصادی از مواد 91-92 سرفصل قانونی خدمات کشوری توسط  دکتر رشنودی دادرس علی البدل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان ایلام برگزار گردید.

در دوره صیانت از حقوق شهروندی، سلامت اداری؛ ارتقاء سلامت نظام اداری، صیانت از حقوق شهروندان، جلب رضایت ارباب رجوع، ایجاد تعلق خاطر ناشی از ارائه به موقع و صحیح خدمت به ارباب رجوع، شفاف ‌سازی فرآیندها و عملکردها و شناسایی و اقدامات احتمالی قانونی در قبال مرتکبین فساد اداری مطرح شد.

در دوره آموزشی مبارزه با پولشویی، شرکت کنندگان با فرآیند پولشویی، جرایم با منشأ پولشویی، انواع پول های نامشروع جامعه، ویژگیهای جرم پول شویی، اهداف، مراحل پول شویی، مشاغل در معرض سوء استفاده و روشهای پولشویی و آثار و تبعات منفی جرم پولشویی آشنا شدند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان در حاشیه برگزاری این دوره های آموزشی گفت: امید است با افزایش سطح دانش و آگاهی شرکت کنندگان از طریق برگزاری اینگونه دوره های آموزشی، شاهد نتایج مثبت و موثر آن در تمامی ادارات باشیم.

مهندس مظاهری وی یادآوری نمود: طبق نیاز سنجی های آموزشی که توسط حوزه معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی  صورت گرفته  در آینده نزدیک پس از اخذ مجوزهای لازم دوره های تکمیلی تر مباحث مالی و ذیحسابی نیز برگزار خواهد شد.و امید است با برگزاری این چنین دوره هایی شاهد اثربخشی، مهارت آموزی و بهبود مستمر آنان در سطح شرکت باشیم