پنجمین جلسه کارگروه آب و انرژی پدافند غیر عامل استان در شرکت آبفای شهری استان ایلام برگزار شد

پنجمین جلسه کارگروه آب و انرژی استان پدافند غیر عامل استان به میزبانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان با حضور مدیر عامل شرکت و کلیه اعضاء کارگروه در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد.

پنجمین جلسه کارگروه آب و انرژی استان پدافند غیر عامل استان به میزبانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان با حضور مدیر عامل شرکت و کلیه اعضاء  کارگروه در سالن جلسات  شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، در این جلسه  مهندس مظاهری مدیر عامل شرکت و رئیس کارگروه ضمن خیر مقدم، بیان داشتند: دستگاه‌های اجرایی عضو بایستی اجرای مصوبات جلسات را در دستور کار خود قرار دهند.

مهندس گلاب پاش مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان و دبیر کارگروه آب و انرژی با تأکید بر حضور مرتب اعضا کارگروه  در این جلسات، از تک تک اعضای کارگروه درخواست داشتند تا با احصاء تهدیدات و پیش‌بینی راهکارهای مناسب در دستگاه‌های خود باعث شوند تا اثربخشی جلسات بیش از پیش باشد.

در ادامه نمایندگان دستگاه های اجرایی و عضو کارگروه انرژی و آب پدافند غیر عامل استان ایلام ضمن بررسی مصوبات گذشته کارگروه در خصوص انجام کارشناسی و مطالعات پدافند غیرعامل، بهینه سازی مصرف انواع انرژی و آب،  تجهیز مدیریت بحران دستگاه ها به تجهیزات مورد نیاز، برگزاری نشست های تخصصی و بهره گیری از فناوری های نو در مسائل پیش رو ، شناسایی و احصاء تهدیدهای احتمالی بحث و گفتگو کردند.