انتخابات شورای کار اسلامی در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام برگزار شد

با برگزاری انتخابات شورای کار اسلامی اعضا 5 نفر شورای اسلامی کار شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام مشخص گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام انتخابات شورای اسلامی کار شرکت آب

با برگزاری انتخابات شورای کار اسلامی اعضا 5 نفر شورای اسلامی کار شرکت آب و فاضلاب شهری  استان ایلام مشخص گردید.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  انتخابات شورای اسلامی کار شرکت آب و فاضلاب شهری  استان ایلام روز  چهارشنبه 16 بهمن 98  با حضور کارشناسان اداره کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و با مشارکت چشمگیر کارکنان در محل  نماز خانه ستاد  شرکت برگزار شد.

براساس این گزارش در انتخابات اعضای شورای اسلامی کار شرکت 14 نفر کاندید شده بودند که 5 نفر به عنوان اعضای اصلی و 2نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند. و  به ترتیب آقای شهبازی، خانم ایدی نیا، آقای باقی، رستمی و نصرالهی به عنوان اعضاء اصلی و خانم موسوی و نور بخش  نیز به عنوان عضو علی‏البدل به مدت 2 سال به عنوان اعضای جدید شورای اسلامی کار شرکت آبفای استان ایلام انتخاب و معرفی شدند که از سوی اداره تعاون کار و امور اجتماعی حکم آنها صادر می شود.

ایجاد روحیه همکاری بین کارکنان، بالا بردن آگاهی کارکنان در زمینه‌های اقتصادی، فنی و حرفه‌ای و بررسی شکایات کارکنان در موارد مختلف و پیگیری این امور از جمله وظایف و اختیارات شورای اسلامی کار ذکر شده است.