استقرار میز خدمت شرکت آب و فاضلاب شهری استان در محل مصلی شهر ایلام

به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی خدمتگزاری و خدمت رسانی، میز خدمت شرکت آب و فاضلاب شهری استان در روز جمعه ۱۸

به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن  یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی خدمتگزاری و خدمت رسانی،  میز خدمت شرکت آب و فاضلاب شهری استان در روز جمعه ۱۸ بهمن ماه با حضور مدیر عامل شرکت از ساعت ده صبح تا پایان اقامه نماز جمعه برقرار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، میز خدمت شرکت در راستای اجرای سیاست‌های دولت مبنی بر اجرای هرچه بهتر حقوق شهروندی و احترام به شأن و منزلت آنها با حضور مهندس مظاهری  مدیر عامل ، معاونین و مدیران شرکت با هدف تکریم ارباب رجوع،  پاسخگویی و پیگیری درخواستها و مطالبات ، تسریع و تسهیل در ارائه خدمات همشهریان گرامی، از ساعت ده صبح تا پایان اقامه نماز جمعه برقرار و مدیر عامل خود شخصا جوابگو مسایل و مشکلات مردم در زمینه آب و فاضلاب  شد.

در حاشیه این مراسم مدیر روابط عمومی  شرکت بیان داشتند: در راستای پاسخگویی به تقاضا و مشکلات توزیع آب و امکان دسترسی هر چه سریع‌تر مردم شریف به کارکنان این شرکت تیم‌های مختلفی شامل بهره‌برداری، فنی و مشترکین در این میز خدمت مستقر شده است.

رشیدی افزود: پاسخگویی به سؤالات و درخواست‌های مربوط به مسائل آب و خرید انشعاب فاضلاب، تشریح وضعیت تأمین، توزیع و کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب شهروندان ازجمله مهمترین درخواست های مراجع کنندگان بود.

لازم بذکر است معاون استاندار ایلام و امام جمعه شهر ایلام  از محل میز خدمت شرکت آب و فاضلاب استان بازدید و در جریان روند خدمات رسانی شرکت به ارباب رجوع ها قرار گرفتند