اصلاح 100 متر شبکه آب در شهر ملکشاهی

در راستای اصلاح شبکه آب ، امور آبفای شهر ملکشاهی اقدام به لوله گذاری و اصلاح 100 متر شبکه آبرسانی درمیدان شهید بهشتی شهر به صورت امانی نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدی

در راستای اصلاح شبکه آب ، امور آبفای شهر ملکشاهی  اقدام به لوله گذاری و اصلاح 100 متر شبکه آبرسانی درمیدان شهید بهشتی شهر  به صورت امانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر امور آب و فاضلاب شهر ملکشاهی با اشاره به اینکه توسعه شبکه آب ملکشاهی  در دستور کار است، گفت: با توجه به فرسوده بودن شبکه خط توزیع درمیدان شهید بهشتی ، عوامل اجرای این امور با رعایت کامل استانداردهای لازم، نسبت به توسعه و اصلاح شبکه خط توزیع به طول 100 متر با استفاده از لوله پلی اتیلن 110 بصورت امانی اقدام نمود.

صمیمی یادآور شد: این امور جهت رفع شکستگی ها و جلوگیری از هدر رفت آب نیز تلاش خود را به کار گرفته است و ماهانه بیش از 300 مورد شکستگی‌های شبکه توزیع آب شرب شهر ملکشاهی مرمت و بازسازی می‌شود.

مدیر امور آبفای شهر ملکشاهی  همچنین از تعویض و راه‌اندازی الکتروپمپ شناور چاه میان تنگ خبر داد و افزود: اکیپ اجرایی معاونت بهره‌برداری و نیروهای عملیاتی اداره آبفا شهر ملکشاهی به محض اطلاع از سوختگی الکتروپمپ شناور چاه میان تنگ ، نسبت به تعویض و راه‌اندازی آن در کوتاهترین زمان ممکن و به شکل کاملا فنی و اصولی اقدام نمودند.