مراسم تجلیل از خانواده های شهداء شاغل در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام برگزار شد

در مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت، مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران، معاونین و کارکنان شرکت از 8 نفر از خانواده معظم شهدا شرکت با تقدیم لوح سپاس تجلیل به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فا

در مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت، مشاور  مدیر عامل در امور ایثارگران، معاونین و کارکنان شرکت از 8 نفر از خانواده معظم شهدا شرکت با تقدیم لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام، در این مراسم ابتدا، نساری مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر به ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در حوزه امور ایثارگران و جانبازان و خانواده شهداء پرداختند وگفتند : با توجه به ابلاغیه وزارت نیرو از 8 خانواده شهید شاغل در این مراسم تجلیل می شود.

در ادامه این مراسم رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب ایلام نیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با تسیلت فرا رسیدن چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی بیان داشتند:عزت، بالندگی و رشد و توسعه کشورمان را مدیون ایثار و رشادت های شهدای عزیزمان هستیم.

مهندس مظاهری  با تاکید بر حضور پرشور کارکنان در راهپیمایی 22 بهمن بیان داشتند: حضور مدیران و کارکنان آبفا در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فرصتی برای بیعت با آرمان های بینانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.

در پایان این مراسم از  8نفر همکاران عضو خانواده شهید شرکت با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.