سرپرست امور آبفای شهرستان چرداول منصوب شد

طی حکمی از سوی مهندس تیموری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت و براساس اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی مهندس محسن ادیبی فر بعنوان مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول منصوب

طی حکمی از سوی مهندس تیموری  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت و براساس اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی مهندس محسن ادیبی فر بعنوان مدیر  امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مراسم معارفه مدیر امور آبفای شهرستان  با حضور مدیرعامل شرکت، فرماندار چرداول، قائم مقام شرکت، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی شرکت در محل فرمانداری شهرستان چرداول برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مدیر عامل  شرکت به تشریح سیاست های وزارت نیرو در طرح  یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی پرداخت و اظهار داشت: آبرسانی به شهرها و روستاها از منابع موازی ، کاهش سالانه اعتبارات عمرانی و تاثیر آن برخدمت رسانی وتسهیل امور روستاها ،  وزارت نیرو را برآن داشت تا با هدف انطباق شرایط موجود با سه محور یاد شده طرح یک پارچه سازی را اجرا کند.

مهندس تیموری افزود: قطار یکپارچه سازی فروردین 99 به ایلام  رسید و تا کنون مدیران آب و فاضلاب اکثر شهرستان معرفی شده اند.

وی اظهار امیدواری کرد: مدیران جدید با بهره گیری از ظرفیت منابع انسانی در اختیار و دیدگاه های مدیران محلی و فرمانداران شهرستان ، در راستای برنامه های ابلاغی و ارائه خدمات مستمر پایه ریزی کنند.

در ادامه  مراسم  فرماندار شهرستان چرداول ، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان شرکت، با توجه به ساختار جدید  خواستار ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان شدند.

شایان ذکر است مهندس ادیبی فر پیش از این مدیر امور آب و فاضلاب شهری مهران را بر عهده داشتند.