جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با مدیر کل بیمه دانا

بمنظور بررسی مسائل و مشکلات بیمه ای همکاران؛ جلسه با حضور مدیر عامل؛ معاونین شرکت با مدیر کل بیمه دانا در محل دفتر مدیر عامل شرکت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در ا

بمنظور بررسی مسائل و مشکلات بیمه ای همکاران؛ جلسه با حضور مدیر عامل؛ معاونین شرکت با مدیر کل بیمه دانا در محل دفتر مدیر عامل شرکت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بیان داشت: این شرکت آماده  تداوم همکاری با بیمه دانا  می باشد و انتظار می رود بیمه  دانا توجه بیشتری به مسئله خدمت رسانی به همکاران داشته باشد.

مهندس تیموری  یکی از دغدغه های همکاران را عدم انعقاد قراداد بیمه دانا،  با برخی از پزشکان متخصص و مراکز درمانی دانست و گفت: شرکت بیمه دانا بایستی در این باره اهتمام جدی داشته باشد.

در ادامه جلسه ، مدیر کل بیمه  دانا، با تشریح فعالیت های بیمه دانا و نحوه خدمات رسانی، مطالبی را ، به سمع و نظر حاضرین رساند.

وی گفت: با تعامل و همکاری که بین شرکت آب و فاضلاب و بیمه دانا وجود دارد، بزودی این موانع مرتفع خواهند شد و رضایت پرسنل آبفا را بدنبال خواهد داشت.