جلسه هم اندیشی و تعامل شرکت آب و فاضلاب با مرکز بهداشت استان ایلام برگزار شد

در جلسه ای که با حضور مدیر عامل و مدیر امور آبفای شهرستان ایلام با رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایلام برگزار شد بر لزوم هماهنگی و پیگیری بیشتر در خصوص حفظ کیفیت آب شرب تاکید گردید. به گزارش روابط عمو

در جلسه ای که با حضور مدیر عامل و مدیر امور آبفای  شهرستان ایلام با رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایلام برگزار شد  بر لزوم هماهنگی و پیگیری بیشتر در خصوص حفظ کیفیت آب شرب تاکید گردید.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،  در ابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت ضمن عرض خیر مقدم به بیان مطالبی در خصوص اهمیت نظارت و ارتقاء کیفیت آب شرب به عنوان رسالت اصلی شرکت آبفا و خط قرمز وزارت نیرو  پرداختند ، و به همکاری و همفکری بیش از پیش مرکز بهداشت به عنوان دستگاه ناظر در راستای برطرف نمودن نقاط ضعف و ارائه به موقع گزارشات و معضلات‌ بهداشتی شناسایی شده جهت تامین آب شرب سالم تاکید نمودند.

مهندس تیموری افزود: خوشبختانه پارامترهای کیفی آب  استان بیش از  98 درصد می باشد که این امر مرهون تلاش ها و تعاملات خوبی است که بین شرکت  آب و فاضلاب و دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت شهرستان ایلام شکل گرفته است.

وی تاکید نمود: این شرکت از پیشنهادات و انتقادات مطرح شده از سوی مرکز بهداشت استقبال نموده چرا که هدف هر دو دستگاه نهایتا به خدمت و سلامت مردم ختم می شود  .

در ادامه، دکتر کریمی رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایلام ضمن ارائه گزارشی از شاخص های کیفی آب شرب در سطح  استان به بحث و تبادل نظر در خصوص چالش های موجود در سطح  استان ،راهکارها و ارائه پیشنهادات پرداختند و بیان داشتند با ایجاد سینرژی  تعامل و گفتگو و خود ارزیابی قطعا بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد

و در پایان موارد مطرح شده مورد تصویب اعضا جلسه قرار گرفت.