توسعه 250 متر شبکه آب در شهر صالح آباد

امور آبفای شهر صالح آباد به منظور تکمیل شبکه آبرسانی و به منظور آبرسانی به نقاط مورد نظر ، اقدام به لوله گذاری شبکه آب بطول 250 متر به صورت امانی نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب است

امور آبفای شهر صالح آباد  به منظور  تکمیل شبکه آبرسانی و به منظور آبرسانی به نقاط مورد نظر ،  اقدام به لوله گذاری شبکه آب بطول  250 متر به صورت امانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، رئیس  اداره آب و فاضلاب شهر صالح آباد با اعلام این خبر  گفت:این امور در راستای رسالت خطیر خود مبنی بر تامین و توزیع آب شرب بهداشتی، تکمیل شبکه آبرسانی و در نهایت ارائه ی خدمات مطلوب آبرسانی به شهروندان، توسط عوامل اجرای عملیات توسعه آب در خیابن های باهنر و معلم  به طول 600متر با حفاری در عمق1.20متر و با استفاده از لوله پلی اتیلن63  و 110 میلیمتر این شهر با رعایت کامل استانداردهای لازم، اجرا نمود.

شوهانی یادآور شد: اصلاح شبکه توزیع آب شهر با اولویت مناطق و محلات قدیمی شهر در حال انجام است. و کمبود اعتبارات به هیچ وجه مانع ادامه فعالیت آبفای شهر صالح آباد در زمینه اصلاح و توسعه شبکه آب شرب نشده است.