بازدید نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از طرح آبرسانی به شهر ملکشاهی

سلام امینی نماینده حوزه شمالی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با همراه فرماندار ملکشاهی و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از طرح آب شیرین کن شهر ملکشاهی بازدید و در جریان مسائل و مشکلات حوزه آب

سلام امینی نماینده حوزه شمالی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با همراه فرماندار ملکشاهی و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از طرح آب شیرین کن شهر ملکشاهی بازدید و در جریان مسائل و مشکلات حوزه آب این شهرستان قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام در دیدار با نماینده حوزه شمالی مردم ایلام، در مجلس شورای اسلامی، خواستار حمایت نمایندگان استان از پروژه‌های این شرکت شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، دکتر سلام امینی نماینده حوزه شمالی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از طرح آب شیرین کن شهر ملکشاهی بازدید و در  جلسه ای که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد  پیرامون مسایل و مشکلات آبرسانی این به بحث و گفتگو پرداختند.

در این دیدار مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام، ضمن خیرمقدم به نماینده محترم  ایلام در مجلس شواری اسلامی به ارائه گزارش از وضعیت پروژه های شرکت و تشریح فعالیت های آن با توجه به منابع مالی موجود پرداخت .

مهندس تیموری  اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای کیفیت آن از سیاست‌ها و برنامه‌های اساسی شرکت آبفا است که به همین منظور با تلاش تمام مجموعه شرکت ، اقداماتی خوبی در شهرستان ملکشاهی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با بهره برداری از فاز اول طرح آب شیرین کن «ملکشاهی»  که ظرفیت  آن1200 متر مکعب در شبانه روز کیفیت آب شرب شهر ملکشاهی افزایش پیدا کرده افزود: فاز دوم این پروژه تا پایان تیرماه 99 به پایان خواهد رسید و علاوه بر این  پروژه آبرسانی از سد چم گردلان با پیشرفت فیزیکی 74 درصد در حال اجراست و در در صورت تامین اعتبارات لازم در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

مهندس تیموری  ضمن تشکر از توجه نماینده مردم ایلام در شورای اسلامی، خواستار همکاری مسئولین برای تکمیل پروژه ها و تسریع در رفع مشکلات آب مردم استان شد.

در جریان این بازدید، سلام امینی  نماینده حوزه شمالی مردم ایلام نیز ضمن قدردانی از زحمات مدیر عامل و مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان  بخاطر تلاش در رفع مشکلات آب شهرستان، ابراز امیدواری کرد تا هر چه سریعتر با همکاری مسئولین استان طرح آبرسانی به شهر بهره برداری برسد

وی خاطر نشان کرد؛ اجرای این پروژه ها از نیازهای اصلی استان بوده که موجبات توسعه و آبادانی هر چه بیشتر شهر  خواهد شد.و دولت می بایست برای تسریع در تکمیل آنان و رفع دغدغه های مردم اقدامات لازم را انجام دهد.