جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان ایلام برگزار شد

جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان ایلام به ریاست مهندس سلیمانی دشتکی استاندار محترم و اعضاء شورای حفاظت از منابع آب استان از طریق ویدیو کنفرانس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب

جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان ایلام به ریاست مهندس سلیمانی دشتکی استاندار محترم و اعضاء شورای حفاظت از منابع آب استان از طریق ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی صبح شنبه ۳۰ فروردین ماه در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ضمن اینکه خواستار رسیدگی عادلانه تعریض به حریم رودخانه ها شد، گفت: در این خصوص با تشکیل یک کارگره تخصصی عادلانه تصمیم گیری شود.

وی افزود: در این کارگروه جوری تصمیم سازی شود که هم حریم رودخانه ها رعایت شود و هم به کشاورزان آن جوری که قانون اجازه می دهد مجوز داده شود منتها متناسب با زمان، مکان و امنیت این موضوع دنبال شود.

گفتنی است که در این نشست درخصوص وضعیت منابع آب شهر ایلام نیز بحث و گفتگو شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب نیز در این نشست ضمن تشریح وضعیت موجود منابع و مصارف آب استان بر آگاهی بخشی و فرهنگ سازی به منظور صرفه جویی بیشتر در استفاده از این منابع ارزشمند دارد تاکید نمودند.

مهندس تیموری با بیان  مشکلات و چالش های تامین آب استان خواستار همکاری بیش از پیش دستگاه های عضو شورای حفاطت آب در  راستای صیانت و حفاظت از منابع آب شدند.