دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان با معاونین استانداری

مهندس تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بهمراه قائم مقام شرکت با حضور در استانداری ایلام با معاون عمرانی استاندار ایلام و معاون سیاسی استاندار دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش روابط عمومی ش

مهندس تیموری مدیر عامل  شرکت آب و فاضلاب استان بهمراه قائم مقام شرکت با حضور در استانداری ایلام با معاون عمرانی استاندار ایلام  و معاون سیاسی استاندار دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل  شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در دیدار ها با تشریح  آخرین وضعیت یکپارچه سازی شرکتهای آبفا شهری و روستایی ، وضعیت پروژه های در دست اجراء ،اجرای طرحهای زیر ساختی در شهر  ایلام و همچنین  مرز مهران در راستای برگزاری کنگره عظیم اربعین و برنامه های آتی شرکت خواستار حمایت همه جانبه مجموعه استانداری از پروژه ای  شرکت آب و فاضلاب استان شد.

وی افزود:  شرکت آب و فاضلاب استان در جهت ارائه خدمات مستمر و مطلوب تر و تامین بلند مدت آب شرب شهرهای و روستاههای  استان فعالیت ها و اقدامات بسیار موثری  انجام و در دست اجرا دارد.

در ادامه معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری و معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام ، ضمن تبریک انتصاب مهندس تیموری بعنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام و با ابراز رضایت از نحوه  خدمات رسانی شرکت  آبفای استان در زمینه تأمین بموقع اعتبارات قول همکاری و پشتیبانی مساعد لازم را  دادند