برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس باحضور مهندس جانباز و معاونین آبفای کشور درخصوص پیشگیری از ویروس کرونا وحفاظت از سلامت همکاران

گزارش تحلیلی اقدامات پیشگیرانه در جهت مقابله با کرونا، تاثیرات کرونا بر درآمدی شرکت، افزایش مصرف،گزارش اقدامات انجام شده در راستای یکپارچه سازی خدمات، مزایای اجرای یکپارچگی در حوزه پایداری خدمات از مه

گزارش تحلیلی اقدامات پیشگیرانه در جهت مقابله با کرونا، تاثیرات کرونا بر درآمدی شرکت، افزایش مصرف،گزارش اقدامات انجام شده در راستای یکپارچه سازی خدمات، مزایای اجرای یکپارچگی در حوزه پایداری خدمات از مهمترین موضوعاتی بود که در جلسه ای که  با حضور مهندس جانباز و معاونین آبفای کشور که از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل آبفا استان ایلام  طی جلسه ویدئو کنفرانس که با حضور مهندس جانباز  مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و معاونین آبفای کشور درخصوص پیشگیری از ویروس کرونا وحفاظت از سلامت همکاران برگزار شد با تشریح اقدامات پیشگیرانه و تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر بخش های مختلف آب و فاضلاب گفت:  در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس این شرکت با راه اندازی و نصب ۱۱ دستگاه تولید آب ژاول روزانه به طور میانگین ۷۲٠ لیتر  آب ژاول تولید و  توزیع خواهد کرد.

مهندس تیموری افزود: برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از شیوع از کرونا، تهیه و توزیع ماسک و دستکش، حذف مراجعه حضوری، ارائه خدمات به مشترکین و  توجه به وضعیت جسمانی و روانی کارکنان و غیره از دیگر  خدمات ارائه داده این شرکت به مردم استان است.

 وی اظهار داشت:  این شرکت همچنین با ارسال پیامک به مشترکین از انان درخواست نمود با قرائت کنتور در بحث خوداظهاری  شرکت کنند و این امر مهم نیز از طریق صدا و سیما و فضای مجازی به مردم اطلاع رسانی شد.

به گفته ی مدیر عامل آبفای استان ایلام، حفاظت از تجهیزات و تاسیسات شرکت از مهمترین هدف مهم و ضروری شرکت آبفا استان در سالجاری است.

مهندس تیموری در پایان یاداور شدند: خوشبختانه نظر به اقدامات پیشگیرانه ای که در ارتباط با کرونا صورت گرفته هیچ گونه مورد کرونا در بین پرسنل ابفای استان ایلام مشاهده نشده است

 

در ادامه این جلسه مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب با تقدیر از  مدیر عامل ابفای استان ایلام بخاطر تسریع در انجام طرح یکپارچه سازی و  تاکید بر سرعت در انجام خدمات به مردم بیان داشتند: خوشبختانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام جز  شرکتهایی است که طرح یکپارچه سازی را بسرعت انجام داد و این جای تقدیر دارد. و با اجرای طرح یکپارچگی خدمات رسانی به مردم با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

وی در پایان با بیان لزوم رعایت نکات بهداشتی  تاکید نمود: مراقبت همیشگی از پرسنل   جز وظایف مدیران است

دراین جلسه معاونین شرکت مهندسی آبفای کشور هریک به تفصیل به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند