دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

مدیر عامل، قائم مقام ، معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عموم

مدیر عامل، قائم مقام ، معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار  و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این دیدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گزارشی از فعالیتهای انجام شده در حوزه های مختلف آب و فاضلاب را  ارائه نمودند.

مهندس تیموری بیان داشتند: در شهرهای و روستا های  استان ، فعالیتهای خوبی صورت گرفت، که تأثیر بسزایی در توسعه استان و رفع مشکلات ناشی از کمبود منابع آب شرب داشته است.

وی افزود: در سنوات گذشته تعداد 125روستا با تانکر آبرسانی می شد که اکنون به 12 روستا رسید و انشاالله این عدد را به صفر می رسانیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گفت: هم اکنون 100 درصد جمعیت شهری و روستایی تحت پوشش آب هستند  و بیش از 60 درصد از جمعیت شهری استان نیز  تحت پوشش خدمات بخش فاضلاب هستند، که این میزان، از متوسط کشوری  بالاتر است.

مهندس تیموری در بخش دیگری از سخنان خود به حماسه اربعین پرداختند و بیان داشتند : اربعین یک حماسه ملی و جهانی است که خوشبختانه در ایلام به نحو احسن مدیریت می شود   و این شرکت برای تقویت آب پایانه مرزی، یک مخزن 1000 متر مکعبی 9 کیلومتر خط انتقال و حفر یک حلقه چاه در دست اقدام دارد.

وی با اشاره به اقدامات این شرکت در مقابله با ویروس کرونا افزود: کرونا باعث  افزایش 20 درصدی مصرف آب در استان ایلام شد اما با این اوصاف هیچگونه خللی در بحث آبرسانی بوجود نیامد

مدیر عامل شرکت در ‌پایان سخنان خود ضمن درخواست از نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام برای تبلیغ و فرهنگ‌سازی مناسب در مدیریت مصرف آب از‌ طریق تریبون‌های نماز جمعه گفت: امامان جمعه با توجه به سطح تأثیرگذاری شان در میان مردم  می توانند  شرکت آب و فاضلاب را در زمینه صرفه جویی و مدیریت مصرف یاری نمایند.

در ادامه این دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ضمن خیر مقدم و قبولی طاعات و عبادات و تسلیت به مناسبت وفات حضرت خدیجه(س)  با ابراز رضایت از عملکرد مجموعه شرکت آب و فاضلاب در امر خدمت رسانی به مردم شریف استان مخصوصا تامین آب شرب زائرین کربلا اظهار داشت: در بخش مقابله با ویروس کرونا شرکت آبفای استان با تولید و توزیع آب ژاول کار بسیار خوبی انجام داد که جای تشکر دارد

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار  با بیان اینکه  تامین آب بلند مدت شهر ایلام در دستور کار قرار گیرد افزود:  صرفه جویی در مصرف آب باید مد نظر همگان باشد و باید حساسیت و سختی کار تامین آب را از هر طریق ممکن برای مردم اطلاع رسانی نمود