توسعه 1000 متر شبکه آب در شهرک شهید کشوری شهر ایلام

با توجه به راه اندازی مخزن جدید الاحداث شهرک شهید کشور شهر ایلام ۱۰۰۰متر شبکه توزیع آب توسط اکیب اجرایی امور آبفای ایلام اجرا گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان ایلام، امور آبفا شهرستان ای

با توجه به راه اندازی مخزن جدید الاحداث شهرک شهید کشور شهر ایلام ۱۰۰۰متر شبکه توزیع آب توسط اکیب اجرایی امور آبفای ایلام اجرا گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان ایلام، امور آبفا شهرستان ایلام گفت: در راستای رسالت خطیر خود مبنی بر تامین و توزیع آب شرب بهداشتی ارائه ی و خدمات مطلوب آبرسانی به شهروندان، این امور با توجه به راه اندازی مخزن جدید الاحداث شهرک شهید کشور شهر ایلام اقدام به اجرای  ۱۰۰۰متر شبکه توزیع آب شامل خط اصلی و خطوط فرعی در اقطار ۱۱۰و۶۳ میلی متر همراه با نصب شیر فلکه و ربط خطوط توسط اکیب اجرایی امور آبفای ایلام نمود.

مهندس دوستمحمدی با بیان اینکه این عملیات افزایش رضایت شهروندان و ارتقاء سطح خدمت رسانی را در پی خواهد داشت  افزود: با اجرای این شبکه گذاری  امکان واگذاری و نصب  انشعاب آب برای  واحدهای  مسکونی این شهرک فراهم می شود.

وی یادآور شد:امسال  فعالیت‌های موثری در زمینه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر انجام انجام و اصلاح شبکه توزیع آب شهر با اولویت مناطق و محلات قدیمی شهر  پیگیری خواهد شد.

وی  در پایان  با اشاره به افزایش  میزان مصرف آب در استان ایلام  در پی شیوع کرونا  به شهروندان توصیه کرد تا از مصارف غیرضروری در این ایام خودداری کنند  تا برای مصارف ضروری دچار کمبود آب نشویم و این مقطع حساس را بدون کم‌آبی و قطع آب سپری کنیم.