انتصاب معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

براساس اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، طی حکمی از سوی مهندس تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، دکتر مراد نژادی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمای

براساس اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، طی حکمی از سوی مهندس تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، دکتر مراد نژادی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مراسم معارفه برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با حضور قائم مقام شرکت، معاونین، مدیران ستادی و جمعی از کارشناسان در محل سالن جلسات برگزار شد.

در این جلسه در ابتدا  قائم مقام شرکت پیرامون وظایف و اهداف شرکت مطالبی را عنوان نمودند.

مهندس حسنی تاکید کرد: امروزه با طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، ظرفیت بهتری برای ارائه خدمات در بخش آب و فاضلاب ایجاد شده است.

وی  تغییرات و تحولات را منشأ جهش و حرکتی رو به رشد و فزاینده دانست و اظهار داشت: تغییرات در راستای افزایش پویایی هر سازمان صورت می گیرد.

قائم مقام شرکت ادامه داد: باید همه عزم خود را بیش از پیش جزم کنیم تا مشکلات را تا حد امکان مرتفع و در راستای افزایش بهره وری گام برداریم.

در ادامه جلسه مهندس ملکیان معاون سابق شرکت، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تشکر از حضور حاضرین در جلسه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در  زمان تصدی معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی را ارائه نمود.

وی از مجموعه همکارانی که در این راه با تمامی کمبودها و مشکلات پیشرو او را همراهی نمودند قدردانی کرده و برای دکتر مراد نژادی معاون جدید نیز ارزوی موفقیت روز افزون نمود.  

 

در ادامه دکتر مراد نژادی سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری، ضمن تشکر از لطف و توجه و اعتماد مهندس تیموری در انتخاب وی در این سمت، با اشاره به کارنامه موفق مهندس ملکیان در طول دوران خدمت و تشکر از زحمات شبانه روزی ایشان، ابراز امیدواری نمود بتوان از تجارب و تخصص ایشان نهایت استفاده را ببرند.

در  پایان این جلسه مهندس حسنی قائم مقام  شرکت با قرائت حکم؛دکترکامبیز مراد نژادی را به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری، معرفی کرد.