مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

تقدیر از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام توسط مهندس مظاهری مدیر عامل شرکت به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن. به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، به مناسبت میلاد خجست

تقدیر از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام توسط مهندس مظاهری مدیر عامل شرکت به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، به مناسبت میلاد خجسته، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت، معاونین، مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده و بانوان همکار در سالن کنفرانس شرکت برگزار گردید در ابتدای این مراسم خانم شیر خانی مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده در  حوزه امور بانوان شرکت  را  ارائه نمودند.

در ادامه این مراسم رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت ضمن تبریک میلاد خجسته، حضرت فاطمه زهرا(س)  و ابراز رضایت از عملکرد بانوان شاغل در شرکت، از تلاش و کوشش آنان در جهت پیشرفت قدر دانی کردند.

مهندس مظاهری  با بیان اینکه بانوان شرکت از جمله بی حاشیه ترین و فعال ترین پرسنل شرکت می باشند افزودند: پیگیر رفع مشکلات بانوان شرکت هستیم  و تعدادی از بانوان شرکت با حضور دوره های آموزشی مدیریتی در حال کسب  شایستگی لازم  جهت احراز پست های مدیرتی هستند و در  آینده از این بانوان در پست های مدیریتی استفاده خواهد شد.

 شایان ذکر است در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب با اهداء لوح و  هدیه تقدیر شد