تقدیر مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام

مهندس میثم جعفر زاده مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو با ارسال نامه ای از مهندس افشین مظاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام تقدیر نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت

مهندس میثم جعفر زاده مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو با ارسال نامه ای از مهندس افشین مظاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام، در متن این تقدیر نامه آمده است: بی تردید پایداری خدمات آب و برق در استان ها به تلاش صادقانه نیروهای مخلص صنعت آب و برق بستگی دارد در این ارتباط، تمرین و آموزش برای تقویت دانش و مهارت کارکنان و آمادگی مقابله با انواع حوادث از اقدامات موثر در بهبود بهره وری و افزایش تاب آوری است.

اینک که در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و به لطف ایزد متعال و همت کارکنان خدوم صنعت آب و برق، مانورهای تمرینی، آموزشی در مناطق ششگانه کشور با موفقیت برگزار گردید و به نتایج و اهداف پیش بینی شده دست یافت، برخورد لازم میدانم از تلاش شما همکار گرامی در برگزار مانور تمرینی آموزش منطقه جنوب غرب کشور قدردانی نمایم. استواری قدمهایتان در تحقق اهداف متعالی انقلاب شکوهمند اسلامی و سلامتی و بهروزی در کنار خانواده محترمتان را آرزومندم.