دیدار مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام با فرماندار شهرستان دره شهر

به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهر دره شهر، مدیر عامل آب و فاضلاب استان با فرماندار شهرستان دره شهر دیدار و گفتگو نمودند. به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، مهندس تیموری در این دی

به منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهر دره شهر، مدیر عامل آب و فاضلاب استان با فرماندار شهرستان دره شهر دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، مهندس تیموری در این دیدار گزارشی از وضعیت آب شهرستان،  نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا و نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها را ارایه و خواستار مساعدت و همکاری در زمینه تخصیص بموقع اعتبارات شدند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا باعث افزایش سرانه مصرف آب تا بیش از حد مجاز شده است، گفت:  طبق بررسی های انجام شده توسط کارشناسان آب و فاضلاب، میزان مصرف آب در استان در ایام شیوع کرونا افزایش چشمگیری یافته و انتظار داریم شهروندان از مصارف غیرضروری در این ایام خودداری کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت آب شرب مردم روستایی و شهری استان مطلوب است به شهروندان توصیه کرد: تا از مصارف غیرضروری در این ایام خودداری کنند.

فرماندار شهرستان دره شهر  ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان در راستای تامین آب شرب سالم و باکیفیت ، خواستار تسریع در روند اجرای پروژه های اولویت دار شد .

مهندس محمد نژاد ضمن بیان قول مساعد در خصوص افزایش  اعتبار در حوزه آبرسانی  بیان داشتند: مجموعه فرمانداری  برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شهرستان ،همواره  پشتیبان و همراه آبفای شهرستان است تا بتوانند خدمات خود را با سرعت و کیفیت بهتر به مردم ارائه کنند.

لازم بذکر است در ادامه مدیر عامل آبفا و فرماندار شهرستان ، از تأسیسات  چشمه سراب دره شهر بازدید نمودند.