با حضور نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و جمعی از مدیران کل استان موضوع آب شرب بخش سیوان مورد بررسی قرار گرفت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به همراه خانم فلاحی نماینده مردم و دکتر کرمی معاون عمرانی استانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان با حضور در بین مردم بخش سیوان مسائل و مشکلات این بخش بویژه آ

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به همراه خانم فلاحی نماینده مردم و دکتر کرمی معاون عمرانی استانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان با حضور در بین مردم بخش سیوان مسائل و مشکلات این بخش بویژه آب را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، دراین بازدید مهندس تیموری به بیان گزارشی در خصوص وضعیت آب سیروان پرداخت و اظهار داشت: طی  ماههای گذشته بدلیل وجود ویروس کرونا و افزایش بی رویه مصرف آب در سطح استان به بیش از ۲۰ درصد رسیده و مشکلاتی بوجود آمده که این شرکت با بهره گیری از تمامی ظرفیتها و امکانات موجود این موضوع را مدیریت نموده و درحال حاضر مشکل حادی وجود ندارد.

وی اضافه کرد: این شرکت برنامه های مدونی در دست اجرا دارد که درآینده نزدیک و در صورت تأمین اعتبار این مشکلات مرتفع خواهند شد.

مهندس تیموری گفت: طی هفته گذشته  همکارانمان به بخش سیروان مراجعه و مشکل افت فشار این بخش را حل نمودند.

وی گفت: برای آب پایدار در این بخش  سه برنامه کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت در دستور کار داریم و برای تقویت آب روستاهای این بخش تمام امکانات را پای کار آوردیم

وی افزود: وجود معارض در اجرای پروژه های آبرسانی مشکلاتی را بوجود اورده و درصورت همکاری مردم دراسرع وقت مشکل حل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام افزود: برای رفع مشکل آب این در بخش در بلند مدت مکاتباتی انجام گرفته که در صورت تأمین اعتبار آب بلند مدت و پایدار این روستاها تأمین خواهد شد.

                                                                                                 

در ادامه معاون عمرانی استاندار و نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از مسئولین خواست مشکلات این بخش حل نمایند و قول پیگیری برای اخذ اعتبارات برای اجرای زیرساختها دادند.

خانم دکتر فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی  نیز در این بازدید ضمن تقدیر از فعالیت های شرکت آب و فاضلاب در جهت تامین و توزیع آب شرب شهرها استان و روستا های استان و  با تاکید به تقویت اعتماد بین مردم و دولت بیان داشتند: مدیران برای جلب اعتماد مردم باید کار جهادی بکنند چرا که اعتماد مردم به سختی بدست می آید و نباید به راحتی اعتماد آنان از دست بدهیم.