سر خط خبرها

پیشرفت 93 درصدی پروژه خط انتقال تصفیه خانه فاضلاب شهر ایوان

لوله گذاری شبکه جمع آوری خط انتقال فاضلاب شهر ایوان با 93 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان ایلام با اع

لوله گذاری شبکه جمع آوری خط  انتقال فاضلاب شهر ایوان  با 93 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان ایلام با اعلام این خبر گفت:  عملیات خطوط انتقال و شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرستان ایوان با وجود مشکلاتی از جمله تامین اعتبارات مورد نیاز و وجود معارض در  محل عبور خط انتقال فاضلاب شهر ایوان با 93 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

دکتر محمدی  با بیان اینکه  طول خط انتقال آن یک کیلومتر است یادآور شد: با تامین اعتبارات و بر طرف شدن مشکلات مالی، عملیات اجرایی پروژه یادشده تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد

وی با اشاره به وضعیت فاضلاب شهر ایوان گفت: کل شبکه فاضلاب شهر ایوان 75 کیلومتر است که از این مقدار نزدیک  50 کیلومتر آن اجرا شده است.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان ایلام شرکت با اشاره به اینکه باید  12 هزار فقره انشعابات فاضلاب در شهر  ایوان نصب شود افزود: از این تعداد تا کنون 4395  فقره واگذاری شده است و تصفیه خانه فاضلاب نیز در مدار بهره برداری است.