رفع مشکل افت فشار آب در کوچه های بهارشهر چوار

با ترمیم و بازسازی 60 متر شبکه آبرسانی و مرئی نمودن شیر آلات، مشکل افت فشار آب در کوچه های بهارشهر چوار رفع گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، معاون بهره برداری و توسعه آب

با ترمیم و بازسازی 60 متر شبکه آبرسانی و  مرئی نمودن شیر آلات، مشکل افت فشار آب در  کوچه های بهارشهر چوار رفع گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا با اعلام این خبر گفت: از آنجا که بخشی از ساکنان محله بهار  واقع در شهر چوار  در ماه های اخیر با افت فشار آب مواجه شدند و مردم از شرکت آبفا برای رفع این مشکل استمداد طلبیدند، شرکت آبفا  با تامین اعتبار برای توسعه شبکه  آب وارد عمل شد.

مهندس رضایی افزود: با تلاش شبانه روزی نیروهای آبفا این شرکت اقدام به  ترمیم و بازسازی 60 متر شبکه توزیع با قطر ۶۳ میلیمتری از جنس پلی اتیلن و مرئی نمودن سه دستگاه شیرآلات آب  با رعایت نکات ایمنی محله ی مذکور اقدام  گردید.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا در پایان با تقدیر از بخشدار، شورای شهر و شهردار شهر چوار بابت همکاری با این شرکت تاکید کرد: شهروندان محترم بمنظور جلوگیری از احتمال قطع و یا افت فشار آب در شبکه توزیع آبرسانی و برای گذر از  بحران کم آبی در فصل تابستان، از مصارف غیر ضروری آب شرب جدا پرهیز و هنگام شستشوها بویژه شستشوی ۲۰ ثانیه ای دست از باز بودن شیرهای آب خودداری نمایند.