برگزاری جلسه هم اندیشی به منظور بررسی وضعیت آب شهر ایلام

جلسه هم اندیشی بررسی وضعیت آب شهر ایلام با حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاون بهره برداری، مدیر آبفا شهرستان ایلام و مسولین شبکه آبرسانی برگزار شد . در اين نشست بررسی راهکارهای تقویت فشار آب و بازنگری

جلسه هم اندیشی بررسی وضعیت آب شهر ایلام با حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاون بهره برداری، مدیر آبفا شهرستان ایلام و مسولین شبکه آبرسانی برگزار شد .

در این نشست بررسی راهکارهای تقویت فشار آب و بازنگری در وضعیت آب شهر ایلام، جلوگیری از پرت آب و افزایش نیرو در سامانه ۱۲۲ از مهمترین مباحثی بود که مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب استان؛ مدیرعامل شرکت آبفا استان با اشاره به مصرف بالای آب در 48 ساعت گذشته ، گفت : طی دو روز گذشته به علت گرمای بیش از حد، در برخی مناطق شهر ایلام مشکل افت فشار بوجود آمد که با مدیریت و برنامه ریزی های انجام گرفته این مشکل به حداقل رسیده است .

دکتر تیموری افزود : در این راستا تنطیم شیر فلکه ها و بررسی نقطه به نقطه شبکه شهر در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد : برای خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان عزیز یک حلقه چاه که قبلا در دره ارغوان حفر شده بود، تجهیز و در مدار بهره برداری قرار خواهدگرفت .

مهندس حسنی قائم مقام شرکت نیز در این جلسه در خصوص سامانه ۱۲۲ و وضعیت پاسخگویی اپراتورها توضیحات لازم را ارایه نمود.

وی اظهار داشت : به منظور تسهیل در برقراری ارتباط مردم با خادمان خود در شرکت آب و فاضلاب استان، یک نفر به اپراتورها اضافه و خطوط تلفن نیز بازسازی گردیده و هم اکنون مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.