مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام عنوان کرد: آبرسانی به 24 روستای شهرستان چرداول درهفته بیست و یکم پویش هر هفته الف-ب ایران

در بیست و یکمین هفته از پویش (الف - ب - ایران "ساخت و سازها" و "ساز و کارها" فردا (یکشنبه 30شهریور ماه) با حضور وزیر نیرو در همدان در آیین افتتاح همزمان طرح های آبرسانی به 400 روس

در بیست و یکمین هفته از پویش (الف - ب - ایران "ساخت و سازها" و "ساز و کارها"  فردا (یکشنبه 30شهریور ماه) با حضور وزیر نیرو در همدان در آیین افتتاح همزمان طرح های آبرسانی به 400 روستا در 20 استان،  آبرسانی به 24 روستای استان نیز با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد ریال به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت:

در ادامه پویش هر هفته الف- ب- ایران"ساخت و سازها" و "ساز و کارها"  وزارت نیرو که در آن پروژه های صنعت آب و برق افتتاح و کلنگ زنی می شود؛ فردا (یکشنبه 30شهریور ماه) ،  آبرسانی به 24 روستای استان نیز با اعتباری بالغ بر 58 میلیارد ریال به صورت ویدئو کنفرانسی به بهره برداری می رسد.

دکتر تیموری افزود : برای اجرای این پروژه دو باب مخزن به حجم 1000 متر مکعب، 16 کیلومتر شبکه توزیع، 18 کیلومتر خط انتقال احداث و اجرا شده است.

وی با بیان اینکه اعتبارات این پروژه ها از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی است، ادامه داد : با بهره برداری از این پروژه ها  24 روستای شامل 1000 خانوار با جمعیت بالغ بر 4200 نفر  از نعمت آب سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در پایان ابراز امیدواری نمود:  از تعداد 125 روستایی استان که قبلا به صورت سیار آبرسانی می شدند هم اکنون به 22 روستا رسیده و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و تخصیص به موقع اعتبارات طی دو سال آینده این عدد به صفر خواهد رسید و اولین استانی خواهیم بود که دیگر آبرسانی سایر نداریم.