برگزاری مراسم تجلیل از کارکنان رزمنده همکار هشت سال دفاع مقدس در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

مراسم تجلیل از کارکنان رزمنده همکار هشت سال دفاع مقدس توسط مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد. به گزارش روابط عمو

مراسم تجلیل از کارکنان رزمنده همکار هشت سال دفاع مقدس توسط مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی  مقابله با ویروس کرونا  در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ؛ در  این مراسم ابتدا مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت، ضمن خیرمقدم و تسلیت به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان و  گزارشی از عملکرد  حوز امور ایثارگران شرکت آب و فاضلاب را ارائه دادند.

نساری  ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت به‌خاطر توجه ویژه به این حوزه گفت: همه ساله اجرای مراسمات ویژه برای رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و خانواده های شهداء به مناسبتهای مختلف در شرکت آب و فاضلاب انجام می شود، اما امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا سعی شد با رعایت پروتکل های بهداشتی از چند تن از همکاران رزمند تقدیر و برای سایر رزمندهای همکار هدایا و لوح های تقدیر ارسال گردد.

دکتر تیموری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت اظهار داشت: به برکت خون پاک شهدا، کشور ایران در امنیت و اقتدار کامل به سر می برد.

مدیرعامل آبفای ایلام  با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی است تا از جانفشانی شهدا و ایثارگران یاد شود، تصریح کرد: شهدا با تقدیم خونشان به نظام جمهوری اسلامی، وظیفه ما را در عرصه خدمات رسانی سنگین تر نمودند و باید به پاسداشت خون این عزیزان، در شرایط کنونی که جنگ اقتصادی است در توسعه و اعتلاء کشور و پایداری نظام جمهوری اسلامی مجدانه تلاش نمائیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شاغل در شرکت با اهداء لوح یاد بود تقدیر و تجلیل بعمل آمد.