مدیر امور ابفای شهرستان سیروان تاکید کرد : تلاش های جهادی در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان

مدیر امور ابفای شهرستان سیروان گفت : در راستاي تقويت فشار آب و ارايه خدمات مطلوب به شهروندان، در روستاهای ورگچ و سرکان ۱۱۰۰ متر خط انتقال احداث، تعداد دو فقره شير فلكه نصب و 300 متر از شبكه داخلي اين

مدیر امور ابفای شهرستان سیروان گفت : در راستای تقویت فشار آب و ارایه خدمات مطلوب به شهروندان، در روستاهای ورگچ و سرکان ۱۱۰۰ متر خط انتقال احداث، تعداد دو فقره شیر فلکه نصب و 300 متر از شبکه داخلی این روستاها اصلاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان ایلام؛ مهندس سلیمی افزود: همچنین احداث خط انتقال ۱۴۰۰ متر از چشمه سرابکلان تا مخازن دوقلو مله ماران احداث و نصب پمپ و شناور جهت رفع مشکل کم آبی و قطعی های مکرر چند ساله روستاهای سرابکلان، لرینی، اسلامیه، نثار مله ماران و بر آفتاب مله ماران، نصب گردید که با این اقدامات، دبی آب روستاهای حوزه عرب رودبار به ۱۸ لیتر بر ثانیه رسید.

وی همچنین از  تعویض شناور و اصلاح ۲۰۰ متر از خطوط روستاهای میرزابیگی و سراب کارزان خبر داد و تصریح کرد: هزینه اجرای این پروژه ها نزدیک به 16 میلیارد ریال می باشد.

مدیر امور ابفای شهرستان سیروان  در پایان خاطرنشان ساخت: حسب دستور مدیرعامل شرکت و در راستای تامین آب شرب سالم و بهداشتی، در آینده نزدیک اصلاح خطوط شهرک سرتنگ روستای ورمیان و روستای کلی کلی نیز در دست اقدام قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است پس از اقدامات انجام پذیرفته توسط امور آبفای شهرستان سیروان، مردم روستاهای  اسلامیه. لرینی، رودبار و بخش کارزان با ارسال پیام های تقدیر و تشکر مراتب رضایت خود را از زحمات شبانه روزی این عزیزان در ایام بحرانی و گرمایی شدید سیروان اعلام نمودند.