بازدید فرماندار ایلام از بهسازی چشمه زیفل

مهندس گراوند فرماندار ایلام به همراه مدیر امور آبفای شهرستان ایلام از روند بهسازی چشمه زیفل بازدید کردند . به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، مهندس دوستمحمدی در این دیدار گزارشی از

مهندس گراوند فرماندار ایلام به همراه مدیر امور آبفای شهرستان ایلام از روند بهسازی چشمه زیفل بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، مهندس دوستمحمدی در این دیدار گزارشی از وضعیت آب شهرستان،  نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا و نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها را ارایه و خواستار مساعدت و همکاری در زمینه تخصیص بموقع اعتبارات شدند.

وی ضمن ارایه گزارشی از روند بهسازی چشمه زیفل بیان داشت دبی این چشمه ۲ لیتر بر ثانیه است و با بهسازی و بهره برداری از این چشمه ۱۳۰ خانوار از نعمت آب سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد .

 مدیر امور ابفای شهرستان ایلام هزینه بازسازی چشمه را ۸۰۰ میلیون ریال برشمرد و تصریح کرد:  این پروژه در مدت زمان ۲۰ روز به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس گراوند فرماندار ایلام ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان در راستای تامین آب شرب سالم و باکیفیت ، خواستار تسریع در روند اجرای پروژه های اولویت دار شد .