جلسه کارگروه آب و انرژی پدافند غیر عامل استان، در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار گردید

جلسه کارگروه آب و انرژی استان پدافند غیر عامل استان به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان با حضور اعضاء کارگروه در سالن جلسات شماره 2 شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت

جلسه کارگروه آب و انرژی استان پدافند غیر عامل استان به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان با حضور اعضاء  کارگروه در سالن جلسات  شماره 2 شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این جلسه ابتدا ، مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل و دبیر کار گروه آب و انرژی شرکت آبفا ایلام ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به مدعوین به تشریح عملکرد بخش پدافند غیرعامل شرکت در بخشهای مختلف شرکت پرداخت و دلیل به تعویق افتادن جلسات کار گروه درگیر بودن کلیه کارگروهها عضو بدلیل شیوع کرونا  و اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی بیان نمود.

مهندس سلیمان نژاد با بیان اینکه در سال جاری  بیش از 80 مورد مانور پدافند غیر عامل توسط دستگاههای اجرایی عضو این کارگروه  برگزار شده است.

در ادامه نماینده اداره کل پدافند غیر عامل استانداری ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد چشمگیر کارگروه آب و انرژی خواستار فعالیت و همکاری و هماهنگی سایر کارگروهها و ارایه گزارش عملکرد در جلسات این کارگروه شد.

دکتر همتی هچنین با  اشاره به  تذکرات سازمان بازرسی در موضوع توجه به شناسایی تهدیدات و کاهش آسیب پذیری و افزایش تاب آوری ،  بر رفع ایرادات بازرسی در حوزه  پدافند غیر عامل تاکید نمودند و در پایان جهت ایجاد نظم و اهمیت به برگزاری اینگونه جلسات خواستار حضور به موقع مدعوین و همچنین تذکر به غایبین جلسه شد .