برگزاری وبینارهای آموزشی در هفته ملی سلامت بانوان ایرانی

امور زنان و خانواده وزارات نیرو همزمان با هفته ملی سلامت بانوان اقدام به برگزاری وبینارهای آموزشی ویژه بانوان شاغل در صنعت آب و برق کشور نموده است. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

امور زنان و خانواده وزارات نیرو همزمان با هفته ملی سلامت بانوان اقدام به برگزاری وبینارهای آموزشی ویژه بانوان شاغل در صنعت آب و برق کشور نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در راستای اجرای برنامه های هفته سلامت بانوی ایرانی، اولین وبینار آموزشی با موضوع "در ساحل آرامش" ویژه بانوان شاغل در صنعت آب و برق کشور با حضور بانوان شاغل شرکت آبفای ایلام در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

مسول امور زنان و خانواده شرکت در این رابطه گفت: هفته ملی سلامت بانوان ایران همه ساله در آخرین هفته مهرماه برگزار می شود که امسال با در نظر گرفتن شرایط همه گیری کووید 19 شعار هفته سلامت بانوان شاغل در صنعت آب و برق کشور " زنان پیشگامان سلامت در پیشگیری از کووید ۱۹" انتخاب گردیده است.

خانم شیرخانی با تاکید بر استرس ناشی از همه گیری بیماری کووید ۱۹ در سطح جامعه افزود : در وبینار "در ساحل آرامش" که در تاریخ ۹۹۰۷۰۲۸ برگزار گردید نشانه های عدم آرامش و ابتلا به افسردگی و استرس ، راهکارهایی برای آرامش درونی ، نکاتی در خصوص رفتار با همسران و فرزندان و لزوم تغییر باورها در مقابله با مشکلات زندگی مطرح گردید.

مسئول امور زنان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان تصریح کرد: وبینار آموزشی دوم با موضوع سلامت جسمانی و خودمراقبتی زنان در تاریخ ۹۹۰۷۰۳۰ برگزار می گردد و بانوان شاغل در صنعت اب و برق استان می‌توانند از طریق ارتباط با لینک    http://live.shooka.ir: 8089/moeبصورت آنلاین از این وبینار‌ آموزشی بهره مند گردند