به مناسبت هفته ی پدافند غیرعامل؛ رژه خودرویی در شهرستان ایلام برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل بالغ بر۲۰دستگاه خودروی سبک و سنگین از دستگاه های اجرایی عضو کار گروه آب و انرژی پدافند غیر عامل استان با اجرای رژه خودرویی در شهر ایلام آمادگی خود را برای ارتقا

به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل بالغ بر۲۰دستگاه خودروی سبک و سنگین از دستگاه های اجرایی عضو کار گروه آب و انرژی پدافند غیر عامل استان با اجرای رژه خودرویی در شهر ایلام آمادگی خود را برای ارتقا ارایه خدمات به مردم به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای استان، مدیر عامل ابفای استان در حاشیه برگزاری این مراسم با تبریک هفته پدافند غیر عامل و تقدیر و تشکر از  برگزاری کنندگان این مراسم بیان داشت: پدافند غیر عامل ضمن این که ما را متوجه بحران می کند نگاه به آینده دارد و در همین چارچوب کارها و اقدامات خوبی در سطح شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شده است.

دکتر تیموری با تاکید بر  نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیرعامل در میان جامعه خاطر نشان ساخت: با توجه به شرایط کنونی و شیوع کرونا، بحث آموزش در زمینه پیشگیری و رعایت دستورالعمل‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

دبیر کار گروه و مدیر دفتر بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان نیز ضمن گرامیداشت هفته ی پدافند غیرعامل در این رابطه  گفت:  به مناسبت گرامیداشت هفته ی پدافند غیرعامل(5 تا12 آبانماه) کارگروه آب و انرژی پدافند غیرعامل استان با حضور دستگاههای اجرایی شامل شرکتهای توزیع نیروی برق ، امور انتقال برق، آب منطقه ای، پتروشیمی ایلام، پخش فرآورده های نفتی ،گاز،  پالایشگاه گاز و آب و فاضلاب استان اقدام به برگزاری رژه خودرویی در سطح شهرستان ایلام نمود.

مهندس سلیمان نژاد هدف از این مراسم  را نهادینه سازی فرهنگ پدافند غیرعامل و نمایش آمادگی و توانمندی دستگاههای اجرای عضو کارگروه در راستای پایداری و ارتقای کیفیت ارایه خدمات به مردم برشمرد.

وی در پایان از تعامل و همکاری مدیرکل پدافند غیرعامل استان دکتر کمالوند و کارشناسان، فرماندار  ایلام، فرمانده  نیروی انتظامی و پلیس راهور شهرستان ایلام در جهت برگزاری این مانور قدردانی نمود.

لازم به ذکر است این مانور ساعت ۱۰ صبح امروز از میدان دفاع مقدس به سمت میدان مخابرات و میلاد برگزار شد.