پروژه آبرسانی به مجمتع مهر ملکشاهی با پیشرفت ۴۰ درصد در حال اجرا است

دکتر تیموری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، مهندس محمدی مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه آب، مهندس ابراهیمی ذیحساب و مدیر ابفای شهرستان ملکشاهی از پروژه آبرسانی به مجتمع مهر ملکشاهی بازدید کردند.

دکتر تیموری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، مهندس محمدی مدیر دفتر بهره برداری و توسعه شبکه آب،  مهندس ابراهیمی ذیحساب و مدیر ابفای شهرستان ملکشاهی از پروژه آبرسانی به مجتمع مهر ملکشاهی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای استان،دکتر تیموری در حاشیه این بازدید گفت: این پروژه اجرای ۲۲۵۰ متر خط انتقال از چاه تا مخزن شهر و ۱۱ کیلومتر شبکه توریع در داخل شهر است که با اجرای آن بیش از ۵۰۰ اشتراک آب مشترکین استاندارد سازی می شود.

وی افزود: این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی با اعتباری بالغ بر ۲۳  میلیارد ریال در حال اجرا است که پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن بازدید از روند اجرای تصفیه خانه آب ملکشاهی، تصریح کرد: خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای کیفیت آب از سیاست‌ها و برنامه‌های اساسی شرکت آبفا است که  با تلاش تمام مجموعه همکاران در شرکت، اقدامات خوبی در شهرستان ملکشاهی صورت گرفته است.