توسعه 900 متر خط انتقال و شبکه توزیع آب در محله جدید دهستان ارمو شهرستان دره شهر

عملیات حفاری و کارگزاری 900 متر لوله شبکه توزیع آب و خط انتقال در دهستان ارمو شهرستان دره شهر انجام شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر امور آبفای شهرستان دره شهر با اعلام

عملیات حفاری و کارگزاری 900 متر لوله شبکه توزیع آب و خط انتقال در دهستان ارمو شهرستان دره شهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،  مدیر امور آبفای شهرستان دره شهر با اعلام این خبر افزود: در راستای توسعه شبکه آب  تکمیل و مدیریت شبکه توزیع، تامین و توزیع آب شرب بهداشتی و در نهایت ارائه ی خدمات مطلوب آبرسانی به شهروندان، عوامل اجرایی این امور با رعایت کامل استانداردهای لازم، اقدام به توسعه 900 متر خط انتقال و شبکه توزیع  آب در محله جدید دهستان ارمو شهرستان دره شهر  نمودند.

احد داودی افزود:  از این  مقدار 270 متر آن به صورت خط انتقال با سایز لوله 110 پلی اتیلن و 4 اینچ گالوانیزه و مقدار 630 متر لوله با سایز 63 پلی اتیلن در شبکه توزیع، توسط عوامل اجرائی این امور طی سه روز متوالی انجام و به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه این عملیات افزایش رضایت شهروندان و ارتقاء سطح خدمت رسانی را در پی خواهد داشت  افزود: با اجرای این شبکه گذاری  امکان واگذاری و نصب  انشعاب آب برای  واحدهای  مسکونی در دهستان مذکور   فراهم شده است.

گفتنی است دهستان ارمو  با جمعیت سه هزار نفری از دهستان های شهرستان دره شهر می باشد.