بازدید معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

دکتر رضا گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مهندس حسین ایلیادی مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و کریم محرمی راد مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش، در

دکتر رضا گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مهندس حسین ایلیادی مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و کریم محرمی راد مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش،  در سفر به استان ایلام ابتدا با حضور در گلزار شهدای گمنام با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. سپس در روز شنبه مورخ 9/12/99 در جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان ایلام شرکت نمودند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در ابتدای این جلسه  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام ضمن خوش آمد گویی ،گزارشی از آخرین وضعیت شرکت آبفای استان ایلام  بعد از انجام یکپارچه سازی را ارائه کرد.

دکتر نوراله تیموری افزود: در شهر ایلام  اقدامات بسیار خوبی جهت رفع مشکل افت فشار محله های شهر ایلام انجام شده که می توان به رفع افت فشار و کم آبی در محله  های پیام نور شهر ایلام،محله بصیرت، خیابان پاسداران، شهرک قائمیه اشاره نمود.

وی مهمترین اقدامات عمرانی در بخش فاضلاب را شامل اجرای طرح ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام، اجرای شبکه و نصب انشعابات فاضلاب شهرهای ایلام،دره شهر، ایوان سرابله، دهلران و مهران بیان نمود.

مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام به اقدامات انجام شده در راستای پویش هرهفته الف_ب_ایران اشاره و اظهار داشت: در این پویش  136 روستا استان با جمعیتی بالغ بر 30 هزار نفر از نعمت آب شرب پایدار برخوردار شدند.

پس از صحبت های مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام معاونین و مدیران شرکت نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوع یکپارچه سازی شرکت ها ارایه نمودند و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه خود با معاون منابع انسانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه این جلسه معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرکل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری و مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش به پرسش‌ها و موضوعات مطرح شده از طرف مدیران شرکت آبفا  پاسخ دادند.

در این جلسه مهندس ایلیادی، ‌مدیر کل دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفا کشور نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های انجام شده در شرکت آبفا  استان ایلام به سوالات مطرح شده در خصوص ساختار و چارت سازمانی ،جزئیات مسائل نیرو‌های انسانی، فرآیند‌های جذب و ارتقاء وضعیت‌های شغلی پاسخ دادند.

در  ادامه جلسه دکتر گیاهی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فرآیند یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی به بیان الزامات و مزیت‌های این یکپارچه سازی هم از حیث تقویت خدمات رسانی و هم ساماندهی نیرو‌های انسانی این شرکت‌ها پرداخت، و در خصوص شفاف سازی وضعیت نیرو‌های انسانی شاغل نکاتی را بیان داشتند.

وی افزود: تمامی تلاش‌ها و همت مجموعه شرکت‌های آب و فاضلاب خدمت صادقانه به مردم در راستای تأمین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، جمع آوری، تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب است.

دکتر گیاهی با تاکید به اهمیت و لزوم ساماندهی نیروهای حجمی و شرکتی از طریق آزمون داخلی، تصریح کرد: این آزمون طی سه سال و با راهبری و تمرکز وزارت نیرو و شرکت مهندسی آبفا کشور و برای نیروهای حجمی و شرکتی که در بخش‌های اصلی شرکت قرار دارند انجام خواهد شد.

وی افزود:  یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های آبفای کشور وضعیت نیروی انسانی اعم از رسمی، قراردادی، شرکتی و حجمی بوده و این مسیر با تلاش و برنامه ریزی مدون هموار خواهد شد.

دکتر گیاهی خاطرنشان کرد: ملاک تشخیص جذب این افراد تأیید هیأت مدیره شرکت‌های آبفا استان‌ها و کسب حد نصاب ۵۰ درصد نمره آزمون داخلی خواهد بود