سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل و معاونین آبفای استان با فرمانده نیروی انتظامی ایلام

مدیرعامل آبفای استان ایلام، بهمراه قائم مقام شرکت، با فرمانده جدید نیروی انتظامی ایلام دیدار و گفتگو نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این دیدار مدیرعامل آبفای استان ایلام

مدیرعامل آبفای استان ایلام، بهمراه قائم مقام شرکت، با فرمانده جدید نیروی انتظامی ایلام دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این دیدار مدیرعامل آبفای استان ایلام،  با تبریک انتصاب سرهنگ القاصی‌مهر به عنوان فرمانده انتظامی استان ایلام و با بیان اینکه نیروی انتظامی تبلور امنیت و آرامش است اظهار داشت: امنیت و ثبات کنونی که در کشور حاکم است مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی سبز پوشان نیروی انتظامی است.

دکتر تیموری  با بیان اینکه تعامل نیروی انتظامی استان ایلام  با شرکت آب و فاضلاب در همه بخش ها بی نظیر است گفت: فعالیت دستگاه های خدمات رسان از جمله شرکت آب و فاضلاب در سایه امنیتی که نیروی انتظامی ایجاد نموده و در سایه این امنیت است که امکان ارائه خدمات بهتر فراهم می شود.

وی با تقدیر از همکاری جدی و بی‌شائبه نیروی انتظامی استان در جمع آوری انشعاب های غیرمجاز عنوان کرد: این موضوع به نوبه نقش بسزایی در مبارزه با این پدید شوم داشته است.

دکتر تیموری ابراز امیدواری کرد: با اجرای برنامه های پیش رو آبفا، شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به مردم استان باشیم.

فرماندهی نیروی انتظامی ایلام نیز در این نشست با اشاره به حساسیت کار شرکت آب و فاضلاب در خدمات رسانی به شهروندان اظهار کرد: به همت و تلاش مجموعه آبفای ایلام چالش جدی در حوزه آب وجود ندارد.

سرهنگ القاصی‌مهر با تأکید بر اینکه پتانسیل همکاری در مجموعه نیروی انتظامی برای همکاری در اجرای پروژه های آب و فاضلاب و رفع چالشهای این حوزه برای ارائه خدمات بهتر وجود دارد افزود: با توجه به اینکه هرگونه خللی در حوزه فعالیت آبفا، امنیت روانی را با مشکل مواجه می سازد باید هوشیار و اقدامات پدافندی را رعایت نمود.