سر خط خبرها

بازدید مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام از تاسیسات آبرسانی شهرستان دهلران

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام بهمراه معاون بهره برداری و توسعه آب، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت از تاسیسات آبرسانی امور آبفای شهرستان دهلران بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام بهمراه معاون بهره برداری و توسعه آب، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت از تاسیسات آبرسانی امور آبفای شهرستان دهلران بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده و پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام: دکتر تیموری از منابع تامین آب، ایستگاه انتقال آب، مخزن ۱۰۰۰۰ متر مکعبی و تصفیه خانه فاضلاب بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آب شرب شهرستان دهلران و روستاهای قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  هدف از این بازدید را آشنایی با مشکلات و اتخاذ تصمیم  برای رفع آنها دانست و گفت: این سفرها به صورت دوره ای و در تمامی شهرهای استان انجام خواهد شد.

وی افزود:  امور آب و فاضلاب  شهرستان دهلران در تامین آب شرب مردم و توسعه شبکه فاضلاب مخصوصا در مساکن مهر این شهر کارهای خوبی انجام داده است که جای تقدیر و تشکر دارد.