مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

به مناسبت میلاد خجسته، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن طی مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت و معاونین شرکت از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تجلیل بعمل آمد. به گزارش روابط عمومی آبفا استان ایل

به مناسبت میلاد خجسته، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن طی مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت و معاونین شرکت از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی آبفا استان ایلام، در ابتدای این مراسم خانم شیر خانی مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده ضمن تبریک میلاد خجسته، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، از توجه ویژه مدیرعامل به خواسته های حوزه بانوان تشکر نمود و گفت: خوشبختانه مدیریت عالی شرکت با درایت و تدبیر با این مطالبات برخورد نموده و در حد توان شرکت به انجام رسیده است.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده در امور زنان و خانواده در شرکت آب و فاضلاب به بیان برخی مسائل و مشکلات در این زمینه پرداخت.

در ادامه این مراسم دکتر تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) تبریک روز زن ، حضرت فاطمه (س) را الگویی برتر و کامل برای تمام جهان و افتخاری برای مادران و زنان عالم ذکر کردند.                                      

وی اضافه کرد: بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب جزء بهترین پرسنل و سرمایه های این شرکت محسوب شده و نقش بسزایی در پیشبرد اهداف آن دارند.       

مدیر عامل شرکت ضمن ابراز رضایت از عملکرد بانوان شاغل در شرکت، از تلاش و کوشش آنان در جهت پیشرفت قدر دانی کردند.

در ادامه این مراسم بانوان شاغل در شرکت به بیان انتظارات و مشکلات کاری خود پرداختند.            

شایان ذکر است در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب با اهداء لوح و  هدیه تقدیر شد.