سر خط خبرها

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

دکتر تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با انتشار پیامی ضمن تبریک این روز، از زحمات و خدمات صادقانه ی همکاران شرکت آب و فاضلاب استان قدردانی نمودند . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی

دکتر تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  با انتشار پیامی ضمن تبریک این روز، از زحمات و خدمات صادقانه ی همکاران شرکت آب و فاضلاب استان قدردانی نمودند .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی ایلام در این پیام آمده است:یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنم و بی نظیری است تا به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ، به تأسی از سیره پیامبر اعظم (ص)، زحمات بی بدیل آنان را ارج نهیم. بدون شک کارگران سرمایه های ارزشمند انسانی و زمینه ساز دستیابی به خود کفایی و شکوفایی اقتصادی و صنعتی کشور بشمار می روند.

این قشر سازنده و خدوم در واقع بنا به فرمایش مقام معظم رهبری ستون اصلی تولید و خدمات رسانی در کشور هستند و رکن اساسی توسعه اقتصادی کار و تلاش  مرهون آنان است.

اینجانب ضمن تبریک روز کارگر به همه همکارانم در شرکت آب و فاضلاب از سعی و کوشش همه عزیزانی که درجبهه تلاش و سازندگی فعالیت می نمایند صمیمانه قدر دانی نموده و  از درگاه خداوند متعال، توفیق روز افزون توام با موفقیت برای شما عزیزان خواستارم.