سر خط خبرها

برگزاری مرحله دوم مانور آمادگی سیستم های تامین برق اضطراری در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

با شروع فصل گرما و با توجه به احتمال قطعی برق در تاسیسات تامین آب شرب و جمع آوری فاضلاب، مرحله دوم مانور آمادگی سیستم های تامین برق اضطراری در شرکت آب و فاضلاب ایلام ، بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور دک

با شروع فصل گرما و با توجه به احتمال قطعی برق در تاسیسات تامین آب شرب و جمع آوری فاضلاب، مرحله دوم مانور آمادگی سیستم های تامین برق اضطراری در شرکت آب و فاضلاب ایلام ، بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور دکتر تیموری مدیر عامل شرکت ، مهندس حسنی قائم مقام شرکت،  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ دکتر تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در این رابطه گفت:صنعت آب و فاضلاب کشور به عنوان متولی ارائه خدمات پایدار و مطمئن آبرسانی سالم و بهداشتی و همچنین جمع آوری و تصفیه فاضلاب به مشترکین تحت پوشش در سراسر کشور تلقی می گردد که در این راستا حفظ روند پایدار ارائه خدمات در شرایط اضطراری، از دغدغه های اصلی این صنعت محسوب می گردد.

وی ادامه داد:  با توجه به کاهش میزان بارندگی در سال آبی جاری و هشدار شرکت توانیر مبنی بر کاهش تولید برق در نیروگاه های برق آبی، احتمال قطعی برق در تاسیسات تامین آب شرب و جمع آوری فاضلاب متصور است.

دکتر تیموری  افزود: در  راستای ارتقاء سطح آمادگی به منظور سنجش وضعیت سیستم های تامین برق اضطراری برای به حداقل رسانیدن زمان قطعی برق در شرایط اضطراری و همچنین جهت حصول اطمینان از نحوه عملکرد سیستم های تامین برق اضطراری، دومین مانور آمادگی سیستم های مذکور همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.

وی در پایان تاکید کرد: با اجرای این برنامه ها و استمرار سنجش آمادگی برای حفظ پایداری در امر خدمات رسانی به هموطنان گرامی، توسط مدیران و کارشناسان ستادی و امورات تابعه شرکت، می بایست تمام تلاش خود را برای حفظ پایداری آب شرب سالم و بهداشتی و همچنین جمع آوری بهداشتی فاضلاب را داشته تا بتوانیم تابستان امسال را با کمترین مشکل پشت سر بگذاریم.

 

لازم به ذکر  است در این جلسه که کارشناسانی از امورات آبفا ایلام - ایوان -مهران- دهلران - آبدانان و تصفیه خانه آب ایلام نیز حضور داشتند. با دستور دکتر تیموری کلیه دستگاه های مولد برق اضطراری(دیزل ژنراتور)موجود در تاسیسات آب و فاضلاب استان، در جهت حفظ آمادگی، مورد بررسی و کنترل قرار گرفت.