سر خط خبرها

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

به گزارش دفتر روابط عمومی آبفا استان ایلام، دکتر تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به مردم شریف استان و پرسنل این شرکت تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

به گزارش دفتر روابط عمومی آبفا استان ایلام، دکتر تیموری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به مردم شریف استان و پرسنل این شرکت تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُمَّ إنی أَسْئَلَکَ خَیرَ ما سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّالِحُونَ وَاَعُوذُ بِکَ مِمّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبادُکَ الْمُخْلِصوُنَ

 حال بعد از اتمام یک ماه بندگی خالصانه و توفیق عبودیت الهی، در پیشگاه خداوند حاضر گشته و به سبب درک فیوضات این ماه عزیز و فرصت نیایش و عبادتی که نصیبمان فرموده و نیز به پاس بازگشت به فطرت پاک و معنوی خویش، سجده شکر به درگاهش به جا می آوریم.

عید سعید فطر ضیافتی است برای پایان یک ماه بندگی خالصانه و موعد تزکیه نفس در مطلع انسانی اسلامی است، خداوند را شاکریم که در این ضیافت، لایق دعوت پروردگار بوده تا از خوان نعمات الهی بهره مند گردیم و با روحی پاک و جلا یافته در این عید بزرگ،با توسل و تذکر و تقرب به خداوند منان از بندگی نفس به خداوند متعال پناه برده و در راه  خدمت به خلق گام برداریم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی هم استانی های عزیز و همکاران محترم شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک عرض نموده، و از تلاش تمامی همکاران خدوم که در این ماه پر برکت همواره در خدمت به مردم همچون گذشته پیشگام بوده اند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه ایزد منان سربلندی، سلامتی و توفیقات روزافزون شما عزیزان را مسئلت می نمایم.

 

                   نوراله تیموری

               رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

                شرکت آب و فاضلاب استان ایلام