مدیرعامل شرکت آبفا ایلام از طریق سامانه سامد به طور مستقیم پاسخگوی سوالات شهروندان شد

دکتر نوراله تیموری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام صبح امروز شنبه مورخ 25/11/99 از ساعت 10 الی 11:30 صبح با حضور در محل سامانه ارتباط دولت و مردم سامد(دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی استانداری) و از

دکتر نوراله تیموری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام صبح امروز شنبه مورخ 25/11/99 از ساعت 10 الی 11:30 صبح با حضور در محل سامانه ارتباط دولت و مردم سامد(دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی استانداری) و از طریق تلفن ۱۱۱ بصورت مستقیم پاسخگوی مطالبات مردمی در حوزه آب و فاضلاب شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با بیان اینکه سامانه الکترونیکی مردم و دولت سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان  است گفت: از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولان استان مطرح و پیگیری نمایند.

وی افزود: بیشترین درخواست مطرح شده در حوزه آب و فاضلاب شامل مشکلات افت فشار، کمبود آب و مشکلات فاضلاب در برخی مناطق، وصل و نصب انشعابات آب و فاضلاب بوده است. و در این زمینه  راهنمایی های لازم ارائه و  برخی درخواست ها  نیز جهت پیگیری و رسیدگی بهتر به معاونت های  مربوطه ارجاع داده شد .