دیدار مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان ایلام با خانواده شهدا

بمناسبت گرامیداشت چهل ودومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب و به همت مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران؛ مدیرعامل شركت به همراه تعدادي از معاونین ومدیران با خانواده معظم شهدا در شهرستان ایلام از نزديك د

بمناسبت گرامیداشت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب و به همت مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران؛  مدیرعامل شرکت به همراه تعدادی از معاونین  ومدیران با خانواده معظم شهدا در شهرستان ایلام از نزدیک دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان  در این دیدارها، با اشاره به جایگاه والای شهدا در پیشگاه خداوند متعال و در میان مردم اظهار داشت: ایثار و فداکاری های شهدا در راه میهن عزیزمان قابل وصف نیست و زبان از گفتن آن قاصر است.

دکتر تیموری با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: خانواده شهدا فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خداوند متعال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری زنده نگهداشتن یاد و خاطر شهدا از خود شهادت کمتر نیست، مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

ایشان با بیان اینکه امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم افزود: امنیت کنونی در کشور ما مرهون جانفشانی های شهدا است که اگر ایثار و فداکاری های آنان نبود امروز ایران نمی توانست در میان منطقه ای ناامن در اوج امنیت ، اقتدار  و عظمت قرار گیرد.

در پایان این دیدار صمیمی با اهدای لوح تقدیر و هدایا از خانواده های این عزیزان تجلیل بعمل آمد.