جلسه اضطراری کمیته بحران و پدافند غیر عامل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار گردید

پیرو اطلاعیه های سازمان هواشناسی و مدیریت بحران مبنی بر بارندگی شدید در استان و احتمال وقوع سیل، پنجشنبه شب راس ساعت 22 جلسه اضطراری کمیته مدیریت بحران با ریاست مدیر عامل و اعضاء کمیته بحران،بمنظور ان

پیرو اطلاعیه های سازمان هواشناسی و مدیریت بحران مبنی بر بارندگی شدید در استان و احتمال وقوع سیل، پنجشنبه شب راس ساعت 22 جلسه اضطراری کمیته مدیریت بحران با ریاست مدیر عامل و اعضاء کمیته بحران،بمنظور انجام هماهنگی های لازم جهت مقابله با بحران های احتمالی پیش رو در سالن جلسات شرکت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این جلسه ابتدا  مدیرعامل  شرکت ، ضمن تقدیر از زحمات و احساس مسئولیت کلیه اعضاء،با تأکید بر آمادگی تمامی نیروهای شرکت به تشریح راههای مقابله با بحران سیل پرداختند.

 دکتر تیموری ضمن اعلام آماده باش به کلیه نیروهای انسانی، تجهیزات لجستیکی شرکت، پیمانکاران طرف قرارداد شرکت بر آمادگی کامل، جهت پاسخگویی فوری به حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها  با استفاده از تمامی منابع و توان شرکت تاکید نمودند.

 ایشان همچنین تجارب حاصله از مقابله با سیلاب در سنوات گذشته در افزایش توان مقابله با حوادث را بسیار ارزنده بر شمرد و بیان داشتند: با توکل بر خدا و اتکا به نیروهای متخصص،  مجرب و زحمتکش شرکت، آمادگی کامل برای مدیریت بحرانها و پاسخگویی درخور و سریع فراهم است.