رفع انسداد و شکستگی خط انتقال ۴۰۰میلی‌متری فاضلاب در شهر مهران

با تلاش پرسنل معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب استان و کارکنان امور آبفای شهرستان مهران، شکستگی خط انتقال بتنی 400 میلی متری فاضلاب ترمیم و مشکل مذکور رفع گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فا

با تلاش پرسنل معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب استان و کارکنان امور آبفای شهرستان مهران، شکستگی خط انتقال بتنی 400 میلی متری فاضلاب ترمیم و مشکل مذکور رفع  گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان با اعلام این خبر بیان داشت: این خط انتقال فاضلاب در اثر فرسودگی و در نتیجه عملیات عمرانی شهرداری ، تخریب و مسدود شده بود.

دکترمحمد  محمدی: پس از اطلاع این معاونت  ازشکستگی حادث شده  اکیپ‌های حوادث و اتفاقات شرکت با همکاری پرسنل آبفای شهرستان در کمترین زمان ممکن وارد عمل شدند و اقدامات لازم را با وجود نامساعد بودن شرایط جوی برای بهسازی و رفع گرفتگی خط انتقال ۴۰۰ میلی متری فاضلاب انجام دادند.

وی از تمامی دستگاه‌های خدمات رسان در حوزه‌های شهری و روستایی خواست تا قبل از هرگونه عملیات حفاری، ضمن انجام استعلامات، دقت و توجه لازم را نیز داشته باشند تا مشکلات مشابه که موجبات هزینه‌های مالی گزاف و اتلاف زمان نیرو‌های فنی، عملیاتی و اکیپ‌های اتفاقاتی با بکارگیری ادوات و دستگاه‌های سبک و سنگین شود به وجود نیاید.